Życzenia imieninowe z jajem

Mając wokół siebie wiele osób, życzenia imieninowe składamy bardzo często w ciągu całego roku. Możemy mieć więc w pewnym momencie poczucie, że nasze życzenia są sztampowe, nudne i bez polotu. Każde życzenia cieszą adresata bez względu na treść. Jednak jeśli chcemy zaskoczyć osobę, której składamy życzenia powinniśmy pokusić się o życzenia niebanalne, które zapadną w pamięć na długą chwilę.

Jednak gdzie znaleźć życzenia imieninowe z jajem? Oczywiście, jeśli mamy trochę czasu i minimum talentu, możemy sami wymyślić coś kreatywnego. Jednak często nie mamy na to głowy, a imieniny tuż tuż. Wtedy też powinniśmy poszukać czegoś wyjątkowego, coś co zachwyci. Warto zainspirować się różnymi przykładami w internecie. Czasem wystarczy zmienić w nich kilka słów, by idealnie pasowały do osoby, której je składamy. Pamiętajmy jednak, by życzenia imieninowe z jajem nie wprawiały w zakłopotanie. Niektórzy nie lubią żartów i mogą odebrać to zbyt osobiście. Warto skorzystać z poniższych propozycji. Są zabawne i przypadną do gustu większości osób.

 

Misie lubią miodek i wszystkie słodycze. Z okazji imienin Tylko tego Tobie życzę. Życzę Ci w dniu imienin miodu miodku młodziku, rozkosznych, smakołyków i łakoci bez liku!

 

100 lat, 100 uśmiechów, 100 wielbicieli, samych niedzieli, przyjaźni wielkiej, radości wszelkiej – Życzę Ci dzisiaj 100 razy!

 

Prawdziwej miłości, wiele radości, wspaniałych orgazmów, zwariowanych odjazdów, łóżka bez wibratora, kochanka nie amatora, portfela pełnego i życia udanego.

 

Samych uśmiechów, stu przyjaciół, tysiąca przygód, bajecznych snów, worka prezentów, uciech bez liku, słonecznych dni, lodów na patyku i mnóstwa, mnóstwa słodyczy.

 

To nie Grecja, to nie Chiny, to są Twoje imieniny. Zawsze zdrowa z lekarstw kpij i beztrosko sobie śpij. Chleb na stole, mleko w dzbanku, dobry humor, konto w banku. Niech głowa Ci się nie kiwa lepiej wypij kufel piwa. Dużo zdrowia i radości, dużo szczęścia, nigdy złości, mało smutku, moc miłości, pomyślności.

 

W Twoje Imieninki życzę Ci wesołej minki, w szkole ocen celujących, w domu skrzatów sprzątających, i oszczędzaj Swoje siły dziś są Twoje Imieniny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *