Życzenia imieninowe sms 2019

Życzenia imieninowe to najczęstszy rodzaj wyszukiwanych w internecie. Nic dziwnego – życzenia imieninowe składamy tak często, że niekiedy możemy mieć problem z wymyśleniem czegoś kreatywnego, niebanalnego – jednym słowem interesującego. Życzenia imieninowe składamy osobiście, przez telefon lub zapisujemy na kartach i wysyłamy pocztą.

Jednak obecnie najpopularniejszym sposobem składania życzeń są wiadomości sms. Jest to szybki i wygodny sposób, nie kosztuje nas również dużo. Dlatego też wiele osób inspiracji na życzenia imieninowe sms 2018 poszukuje w internecie. Można tam znaleźć wiele interesujących propozycji imieninowych życzeń. Na wielu stronach internetowych znajdziemy propozycje życzeń dla konkretnych imion, ale także propozycje, które możemy wykorzystać przy w zasadzie każdym imieniu. Osobom szukającym zabawnych treści na pewno uda się znaleźć wiele interesujących propozycji takich jak: rymowanki, wierszyki, czy nawet imieninowe życzenia o zabarwieniu erotycznym czy dwuznacznym.

 

W dniu imienin, jak co roku Chcę pojawić się po zmroku z życzeniami i kwiatami dla kochanej mojej Mamy chcę wyszeptać Jej do ucha Swe życzenia wprost z serducha: Bądź szczęśliwa, bądź radosna I cieplutka tak jak wiosna Jak tur silna, jak karp zdrowa I jak kwiaty kolorowa Zawsze piękna, wiecznie mądra I ciągle pogodna By w portfelu szwy pękały To życzenia dla naszej Mamy Kochanej!

 

Jak marzeń tysiące, Jak kwiatów tysiące, Jak motyli tysiące Tak ja Ci składam życzenia gorące!

 

Z okazji imienin życzę Ci, aby jedynymi łzami, które pojawią się w Twoich oczach były kryształowe łzy szczęścia, aby radosnego uśmiechu na Twej twarzy nie zakryły ciężkie chmury smutku, aby płatki róż wyścielały drogę Twego przeznaczenia, a szczęście, zdrowie, radość i miłość były przeznaczeniem Twych dni.

 

W dniu Twych imienin, w dniu Twego święta, serce mi bije, serce pamięta, niech więc życzenia lecą listownie, bo nie mam szansy przekazać słownie, niech lecą prędko do swego celu, niech będą pierwsze wśród życzeń wielu.

 

Z bukietem róż nie mogę przyjść by złożyć Ci życzenia. Więc proszę los, by spełnił Twe najskrytsze marzenia!!!

 

Jakie złożyć ci życzenia, by warte były twego westchnienia Pieniądze – to nie wszystko. Samochód – to złomu składowisko. W urodziny twoje, życzę ci serce moje Miłości i kochania aż do samego zwariowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *