Życzenia imieninowe śmieszne

Życzenia imieninowe to sympatyczny zwyczaj, który zakorzeniony jest głęboko w naszej kulturze. Składając życzenia imieninowe bliskiej osobie, zawsze życzymy jej wszystkiego, co najlepsze i spełnienia wszystkich marzeń. To nic nadzwyczajnego. Chcemy, by nasi bliscy byli zdrowi, szczęśliwi, odnosili sukcesy w szkole, na uczelni, czy w pracy. Życzymy im również spełnienia wszystkich marzeń oraz osiągnięcia celów, które sobie założyli. Jednak wypowiedzenie tego wszystkiego często wydaje nam się banalne.

Nie wiemy, jak przekazać te życzenia, by brzmiały interesująco i ciekawie. Można więc postawić na życzenia zabawne, z przymrużeniem oka. Wpisując w wyszukiwarkę: życzenia imieninowe śmieszne, znajdziemy wiele inspiracji, które możemy wykorzystać przy składaniu życzeń imieninowych. Zabawne rymowanki, żarty, czy wierszyki na pewno wywołają uśmiech u osoby świętującej swoje imieniny. Warto więc przy najbliższej okazji znaleźć coś mniej oczywistego i w ten sposób złożyć bliskiej osobie życzenia imieninowe.

 

Życzenia imieninowe dla Ciebie:
Nie zerkaj za siebie,
Idź śmiało przez życie,
Podkochuj się skrycie,
Kontroluj swe żądze,
Zarabiaj pieniądze,
Lekceważ pętaków,
Unikaj cwaniaków,
Przepisów przestrzegaj,
Na sobie polegaj,
Lecz przede wszystkim
Pokaż im wszystkim!

 

101 dalmatyńczyków, 1001 upojnych nocy, 1001 drobiazgów, 100% pewności, 7 wspaniałych, 4 pancernych, 2 setek i zakąski, strzału w 10 oraz 1 000 000 buziaków w dniu Twojego święta.

 

Dużo zdrówka i miłości, mocy śmiechu i słodkości, mało smutku oraz łez pełni szczęścia jeśli chcesz.

 

Ile jest gwiazd na niebie, ile robaków w glebie, ile samochodów jeździ na świecie, ile cukierków w roku zje przeciętne dziecię, tyle kwiatów, całusków i słodyczy z okazji imienin … życzy …

 

Dziś powinnaś być królową, wypoczywać cały dzień. Komplementów słuchać dużo, wszystko na skinienie mieć. Nawet kiedy spojrzysz w niebo i wypowiesz tę chce mieć dzisiaj będziesz miała wszystko, bo to jest Twój dzień.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *