Życzenia imieninowe śmieszne zboczone

Chcecie podczas składania życzeń rozbawić daną osobę? Jeśli macie już dość klasycznych życzeń warto postawić na coś niebanalnego. Wiadomo, że każdemu, kto obchodzi imieniny, chcemy życzyć jak najlepiej. Dlatego standardowo zawsze życzy się tego samego: zdrowia, szczęścia, sukcesów w pracy i w życiu osobistym. Jednak w pewnych sytuacjach staje się to po prostu nudne. Szczególnie takie życzenia dla bliskich znajomych czy przyjaciół mogą być zbyt banalne. Jeśli Wasi znajomi mają poczucie humoru i lubią pośmiać się z różnych żartów warto postawić na śmieszne życzenia imieninowe. Na pewno zrobią furorę tego szczególnego dnia.

Życzenia imieninowe śmieszne zboczone na pewno przypadną do gustu osobom, które mają dystans do otaczającego świata, nie biorą wszystkiego „do siebie” i na poważnie. Życzenia śmieszne zboczone powinny być jednak kierowane do osób, które bardzo dobrze znamy i jesteśmy z nimi w bliskich relacjach. W innym wypadku możemy postawić zarówno ich, jak i siebie w trudnej sytuacji.

 

Miłość to piękna wróżka, która prowadzi do łóżka, a z łóżka do szpitala i ma się małego krasnala.

Zdrówka, szczęścia, pomyślności, niech smutek w Twoim życiu nie gości. Baw się dzisiaj jak szalony, jutro nie bądź przymulony.

Niech Ci szczęście zawsze sprzyja, niech uroda nie przemija. Niech problemy gdzieś znikają, niech Cię wszyscy wciąż kochają.

 

Choć pod koc na jedną noc zrobimy swoje i będzie nas troje.

Dziś są Twe imieninki wiec wszyscy mają wesołe minki. Żyj nam długich 100 lat i przez życie idź jak chwat. Niech Cię omijają kłopoty, nie zaznaj żadnej zgryzoty. Marzenia Twe niech się spełniają, a ładni chłopcy uwielbiają.

 

Dziś są Twoje imieninki, przyjmij uśmiech swej dziewczynki. Rano uśmiech i śniadanie, a wieczorem całowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *