Życzenia imieninowe poważne

Każdy lubi otrzymywać życzenia imieninowe. To naturalne. Jednak jeśli mamy składać życzenia imieninowe to często stajemy przed różnymi dylematami. Najpopularniejsze z nich to przede wszystkim: Skąd wziąć życzenia? Czy znaleźć gotowe życzenia imieninowe czy może napisać coś osobiście? Czy wypada wysłać życzenia smsem lub e-mailem czy może zawsze należy zadzwonić, jeśli nie możemy zrobić tego osobiście? Wszystko tak naprawdę jest kwestią indywidualną i zależy od nas i od osoby, której te życzenia składamy. Nie ma jednego rozwiązania dla wszystkich sytuacji.

Z pewnością często zastanawiacie się, jakie życzenia imieninowe wybrać. Czy powinny być to życzenia imieninowe poważne czy może raczej na luzie, zabawne, z przymrużeniem oka. Zależy to przede wszystkim od tego, komu składamy te życzenia. Inne życzenia imieninowe złożymy babci, inne koledze, a jeszcze inne szefowi. Styl życień należy dostosować do relacji z daną osobą, jej wieku i także w przypadku życzeń imieninowych zabawnych – poczucia humoru.

 

Bądź zawsze: odważna, by iść do przodu, silna, by zwyciężyć wszystkie przeszkody, mądra, by poradzić sobie z głupotą tego świata, zdrowa, by nie ustawać w biegu, konsekwentna, by dojść do celu, zakochana, by łatwiej było znosić życie.

 

Dziś są Twoje imieniny, spośród wszystkich, dzień jedyny, który blaskiem Twym od rana cały lśni, Twym wspomnieniem się uśmiecha, budząc w duszy tęskne echa szczęścia, Tobą wypełnionych, jasnych dni. Więc życzenia swe gorące, w południowe ślę Ci słońce, by opadły cichym szmerem moich słów, a w nich miłość najwierniejsza, w nich słów kilka tego wiersza, i tęsknoty łzą zmoczony bukiet bzów.

 

Dużo szczęścia i radości,
które niechaj zawsze gości,
w dobrym sercu, jasnej duszy,
i niech wszystkie żale głuszy

 

Samych radosnych chwil z okazji Imienin. Aby wszystkie marzenia się spełniły, a radość na zawsze została w Twoim sercu.

 

Z okazji imienin życzę Ci,
aby udało Ci się wszystko, co zaplanowałeś,
żeby nie opuszczała Cię wytrwałość w dążeniu do celu
i pogoda ducha na co dzień.

 

Z okazji Imienin życzę Ci, by każda łza w Twoim życiu była łzą szczęścia, każde słowo, które wypowiesz, miało kształt serca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *