Życzenia imieninowe dla żony

Kobiety pragną tego, by mężczyźni pamiętali o ważnych uroczystościach, rocznicach, imieninach, czy urodzinach. Jednak jeśli jesteś facetem, wiesz jak trudno jest zapamiętać wszystkie ważne daty. Jeśli zapomnisz o dacie ważnej dla żony, możesz spodziewać się cichych dni i żalu, który będzie trwał długi czas. Jednak czego życzyć żonie na imieniny? Wielu mężczyzn na pewno raz w roku zadaje sobie to pytanie i poszukuje odpowiedzi w internecie – na różnorakich stronach czy forach w sieci. Nie decydujmy się jednak na pierwsze lepsze życzenia – warto poświęcić trochę czasu, by wybrać coś odpowiedniego, coś co faktycznie będzie pasowało do jej charakteru.

Życzenia imieninowe dla żony warto przygotować sobie zawczasu. Ładny wiersz dostosowany do charakteru żony na pewno wzbudzi w niej ciepłe uczucia. Dodatkowo przygotuj prezent – może dobierzesz coś z biżuterii? Warto wcześniej podpytać samą żonę, o czym marzy lub skontaktować się z jedną z jej najlepszych koleżanek. Na pewno podpowiedzą coś, co będzie pasowało na okazję.

 

 

Niech Ci życie słodko płynie
Jak po morzu fale,
Niech Cię nigdy nie spotykają
Troski, łzy żale!
życzy mąż

 

Żono, w dniu imienin, w dniu Twojego święta, składam Ci życzenia, o Tobie pamiętam. By życie Twe było kwiatami usłane, tak piękne i czyste jak letni poranek.

 

Najdroższa, chciałbym Cię dziś zapewnić, że nie tylko w dniu imienin kocham Cię mocno i jestem dumny, że to Ty jesteś moją żoną. Wszystkiego, co najlepsze.

 

Żono moja, jako że nastał dzień Twych imienin, życzę Ci drogowskazów na zakrętach życia i pomyślnych wiatrów na oceanie wyzwań.

 

Z okazji imienin życzę mojej wspaniałej Żonie wszystkiego, co tylko zapragnie i zapewniam o swojej niesłabnącej miłości.

 

Kartka z kalendarza przypomina o Twym Święcie. I bukiety od kwiaciarek wszystkie są do wzięcia. A ja z jedną różą, z jednym dobrym słowem, że nie tylko w dniu imienin, wszystko pragnę oddać Tobie, Żono.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *