Życzenia imieninowe dla siostry

Siostra to jedna z najbliższych osób dla każdego człowieka bez względu na wszystko. Chcemy jej okazywać to każdego dnia, nie mówiąc już o tym, że chcemy traktować ją szczególnie w czasie obchodzenia przez nią urodzin czy imienin. Każde jej święto chcemy więc celebrować jak najlepiej, aby pokazać jej naszą miłość i przywiązanie. Prócz wyboru odpowiedniego prezentu, który przypadnie siostrze do gustu, warto również zwrócić uwagę na życzenia, jakie jej złożymy. Ważne są życzenia złożone zarówno osobiście, jak i te wypisane na karcie, wysłane e-mailem czy smsem.

Życzenia imieninowe dla siostry powinniśmy dopasować do charakteru siostry. Doskonale powinniśmy zdawać sobie sprawę czy nasza siostra woli życzenia żartobliwe, rymowane, czy może raczej utrzymane w poważniejszym tonie. Inne życzenia złożymy również młodszej siostrze np. nastolatce, inne zaś mającej już rodzinę, męża i dzieci. Pamiętajmy, że bez względu na to, jakie wybierzemy życzenia imieninowe dla siostry, złóżmy je z uśmiechem i szczerze, a na pewno będzie niezwykle zadowolona.

 

Kochana Siostro, z okazji imienin życzę Ci
marzeń, o które warto walczyć,
radości, którymi warto się dzielić,
przyjaciół, z którymi warto być
i nadziei, bez której nie da się żyć.

 

Siostrzyczko,

samych radosnych wpisów w pamiętniku,
szóstek i piątek w szkolnym dzienniku,
spełnienia najskrytszych marzeń,
przygód i niezapomnianych wrażeń!
Niech w ten magiczny imieninowy czas,
żadne Twoje życzenie nie pójdzie w las!
Coca-coli i czekolady bez limitów,
latającego statku od kosmitów,
od rodziców dużo słodkości,
na imprezach masy gości,
zabawy na sto dwa,
tego w dniu imienin życzę ja!

 

Znajomi i przyjaciele pojawiają się i odchodzą,
Niektórzy czasem bardzo zawodzą,
Siostra to przyjaciółka najwierniejsza,
Czy starsza, czy młodsza,
czy większa, czy mniejsza.
Zawsze przytuli, wysłucha i doradzi,
Stanie w obronie i nigdy nie zdradzi.
Pomoże, rozbawi, czasem zdenerwuje,
Ale nigdy, przenigdy nie rozczaruje.

 

Kwiatów Ci nie dam, mimo szczerych chęci, lecz słowa, które zostaną w pamięci: życzę szczęścia, dużo radości i długiej szczęśliwej przyszłości. Niech los Tobie z oczu łez nie wyciśnie, niechaj się wszystko wiedzie pomyślnie. Wszystko co piękne i wymarzone w dniu Twych imienin, Siostro, niech będzie spełnione.

 

W uroczystym dniu Twoich imienin, Siostrzyczko, szczere i serdeczne życzenia długich lat życia, przepełnionych zdrowiem i szczęściem, pogody ducha, pomyślności i ludzkiej życzliwości, dni pełnych słońca i radości oraz wszystkiego, co najpiękniejsze i najmilsze w życiu.

 

Najserdeczniejsze życzenia imieninowe, Kochana Siostro, niech spełnią się Twoje najskrytsze myśli i pragnienia. Niech Ci w życiu wszystko dobrze się układa. Życzę Ci wszystkiego, co najlepsze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *