Życzenia imieninowe dla siostry zakonnej

Siostry zakonne to jedne z lepszych osób, jakie możemy spotkać na swojej drodze. Zawsze dbają o wszystkich. To z siostrą zakonną możemy porozmawiać o troskach związanych z wiarą, uczynkami. Oczywiście pomoc siostry zakonnej powinniśmy doceniać każdego dnia. W końcu poświęciła swoje życie po to, by służyć innym. Jednak imieniny siostry zakonnej to kolejna okazja, by pokazać naszej ulubionej siostrze, jak bardzo ją kochany i życzymy jej wszystkiego, co najlepsze. Siostra zakonna zasługuje na naszą wdzięczność, szczególnie, że ma tylko nas.

Życzenia imieninowe dla siostry zakonnej – jeśli macie z nimi problem, zastanówcie się, co chcecie powiedzieć siostrze zakonnej. Oczywiście, siostrze zakonnej najlepiej życzyć zdrowia – przecież chcemy, by była z nami jak najdłużej. Możemy życzyć jej również pociechy z pełnienia służby Bogu i bliźnim. Dołączmy do tego niewielki prezent, a siostra zakonna na pewno będzie zachwycona. Zwłaszcza, że siostry zakonne zazwyczaj służą innym, a same otrzymują niewiele.

 

Niech szczęścia chwile jak złote motyle płyną wśród wonnych róż, a ciernie i głogi, co spotkasz u drogi usuwa Ci Anioł Stróż.

 

W dzień imienin naszej kochanej siostry zakonnej życzymy: wiary mocnej oraz siły, która płynie z zawierzenia się opiece Pana, dużo zdrowia oraz wiele serdeczności.

 

Z okazji imienin Siostrze… składamy najserdeczniejsze życzenia wielu łask Bożych. Niech Pan Bóg umacnia Siostrę w drodze do świętości i nieustannie wspiera, a Matka Boża ma Siostrę w swojej opiece.

 

Życzymy Siostrze… jak najwięcej wytrwałości w wierze i pogody ducha czerpanej z miłości do naszego Pana, a także zdrowia i światła tak jasnego, aby żadna siła nie przyćmiła blasku obranej przez siostrę drogi umiłowania Pana Jezusa. Szczęść Boże Siostro! Niech Bóg Jedyny prowadzi Siostrę każdego dnia! Wszystkiego, co najlepsze z okazji imienin życzą…

 

W dniu imienin życzę Ci, droga Siostro…. zachłyśnięcia się miłością Boga i miłością człowieka i odkrycia, że właściwie niewiele więcej potrzebujesz w swej ziemskiej posłudze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *