Życzenia imieninowe dla przyjaciela

Wedle wielu myślicieli, przyjaciele to rodzina, którą sami sobie wybieramy. Nic więc dziwnego, że przyjaciele zajmują ważne miejsce w życiu każdego człowieka. Posiadając przyjaciela, dostajemy ogromne wsparcie w każdej chwili, pełne zrozumienie oraz myśl,że jest wokół nas osoba, która nie będzie nas oceniać tylko pomoże w każdej trudnej chwili.

Nic więc dziwnego, że imieniny przyjaciela to okazja, by wyrazić wdzięczność za przyjaźń, wsparcie oraz życzyć tak bliskiej osobie wszystkiego, co najlepsze. Życzenia imieninowe dla przyjaciela powinniśmy dopasować do jego charakteru. Starajmy się, by życzenia odzwierciedlały przyjaźń jaka jest między nami, a tą osobą. Przyjaciel, któremu chcemy życzyć wszystkiego dobrego z okazji imienin powinien mieć poczucie, że życzenia te są szczególne i przewidziane tylko i wyłącznie dla niego. Wybierając życzenia imieninowe dla przyjaciela wybierzmy więc starannie. Nawet jeśli posiłkujemy się gotowymi życzeniami, warto dodać też kilka słów prosto z serca.

 

Kochana przyjaciółko! Tyle już lat dzielisz ze mną wszystkie smutki i radości, pozwalasz się wypłakać i balujesz ze mną do białego rana. Dlatego dzisiaj dziękuję za wszystkie spędzone wspólnie chwile i życzę ci stu lat – oczywiście ze mną.

 

To właśnie ty pokazałeś mi czym jest przyjaźń. Rozmowy z Tobą to najcenniejsze prezenty, jakie dostałam. Mimo dzielących nas różnic znaleźliśmy wspólny język, który stał się podstawą wspaniałej przyjaźni. Dziękuję, że jesteś moim przyjacielem.

 

Każdego roku o tej samej porze
Każdy Ci życzy co tylko może.
Ja korzystając z tej sposobności,
Życzę Ci szczęścia, dużo radości,
To, czego pragniesz, by się spełniło,
A to, co kochasz, by Twoim było!

 

Odwagi i sił, by porywać się na cele i zmiany,
które z pozoru wydają się trudne,
a później wprost wymarzone,
realizacji planów i nowych marzeń
i kolejnych natchnień
– jak fal, które pchają statek do przodu.

 

Moja najlepsza przyjaciółko, dziękuję Ci, że jesteś i że zawsze mogę liczyć na Twoje wsparcie. Życzę Ci wszystkiego najlepszego. Odkrywaj świat na nowo, ciesz się każdym dniem, bądź dla siebie wyrozumiała i otaczaj się tymi, którzy cię kochają.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *