Życzenia imieninowe dla mamy

Pokazywać wdzięczność, miłość i oddanie powinniśmy mamie każdego dnia. To ona jest najważniejszą osobą w naszym życiu. Wychowała nas i poświęciła nam wiele czasu, troszczyła się i robiła dla nas wszystko, by było nam jak najlepiej. Oczywiście możemy podziękować mamie w coroczny Dzień Matki, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by również w dzień jej imienin pokazać naszą miłość do niej. Nie wiesz, jakie życzenia imieninowe dla mamy wybrać? Śmieszne, zabawne, a może całkiem poważne? Wszystko zależy od tego, jaki masz kontakt z mamą. Dla mamy warto wybrać jednak życzenia z klasą, eleganckie, które pokażą nasz szacunek do niej. Jednak jeśli nasza mama ma poczucie humoru to możemy dołączyć śmieszny wierszyk czy rymowankę – na pewno wywoła to uśmiech na jej twarzy.

Mama na pewno ucieszy się z starannie dobranych życzeń. Nawet jeśli życzenia składamy osobiście, warto dołączyć do prezentu kartę, w której również zapiszemy życzenia imieninowe dla mamy. Na pewno będzie to bardzo dużą pamiątką dla niej i będzie wracała do tych wspomnień. Możemy zainspirować się gotowymi przykładami lub jeśli mamy odpowiednią ilość czasu i chęci – wymyślić coś własnego.

 

Odwagi i sił, by porywać się na cele i zmiany, które z pozoru wydają się trudne, a później wprost wymarzone, realizacji planów i nowych marzeń i kolejnych natchnień jak fal, które pchają statek do przodu.

Przed Tobą droga daleka, Przed Tobą sam życia kwiat, Bądź przez wszystkich kochany, Niech wita Cię cały świat, Nigdy nie zaznaj goryczy -Tego Ci me serce życzy.

Niechaj los Tobie sprzyja, niosąc powodzenie, idź przez życie z dobrocią w sercu, otoczona ludźmi, których kochasz, silna poczuciem bezpieczeństwa i szczęścia, niech każdy obrót kalejdoskopu życia przynosi Ci radość.

 

Jest w roku taki dzień, w którym smutki idą w cień, więc z okazji tego dnia, posłuchaj czego Ci życzę ja: dużo zdrowia i radości, szczęścia w życiu i miłości. Moc najpiękniejszych wrażeń i spełnienia wszystkich marzeń.

Kochana Mamusiu! Kwiatów Ci nie dam, mimo szczerych chęci. Lecz słowa, które zostaną w pamięci: życzę szczęścia, dużo radości i długiej szczęśliwej przyszłości. Niech los Tobie z oczu łez nie wyciśnie, niechaj się wszystko wiedzie pomyślnie. Wszystko co piękne i wymarzone. W dniu Twych imienin niech będzie spełnione.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *