Życzenia imieninowe dla koleżanki poważne

Świętowanie imienin w pracy – kto z nas tego nie zna? W wielu firmach istnieje niepisany zwyczaj, że osoba obchodząca imieniny przygotowuje poczęstunek dla swoich współpracowników. Ci z kolei przygotowują prezent oraz kartę z życzeniami, na której podpisują się wszyscy, którzy składali się na prezent i chcą dołożyć również coś od siebie do życzeń. Niekiedy dzieje się tak, że nie znamy dobrze osoby, dla której mamy przygotować prezent i wymyślić życzenia. Wtedy zastanawiamy się, co wybrać, by dopasować się do gustu danej osoby i by odczuła radość w tym wyjątkowym dniu imienin.

Najlepiej wtedy postawić na uniwersalne rozwiązania, zarówno w kwestii prezentu, jak i treści życzeń. Życzenia imieninowe dla koleżanki poważne to jedna z najbezpieczniejszych opcji. Możemy być wtedy pewni, że na pewno nasze starania zostaną docenione, a radość nie będzie udawana. Warto skorzystać wtedy z wielu gotowych propozycji życzeń imieninowych i wpisać je do eleganckiej karty. Można znaleźć też gotowe karty z wpisanymi życzeniami, pod którymi wystarczy się tylko podpisać.

 

Bukiet najwspanialszych życzeń, uśmiechu i szczęścia, radości każdego dnia oraz wszelkiej pomyślności przesyła…

 

Dużo zdrowia pomyślności dużo szczęścia i radości. Niech marzenia się spełniają i sił Tobie dodają.

 

Życzę Ci dzisiaj wszystkiego, wszystkiego najsłodszego na ziemi, niech Twe życie w sen piękny się zmieni. To Ci pozwoli uśmiechać się na zawsze, śnij sny cudowne i najciekawsze!

 

W tym uroczystym dniu Twoich imienin szczere i serdeczne życzenia długich lat życia, przepełnionych zdrowiem i szczęściem, pogody ducha, pomyślności i ludzkiej życzliwości, dni pełnych słońca i radości oraz wszystkiego, co najpiękniejsze i najmilsze w życiu

Dzień Twych imienin z kalendarza, okazję miłą do życzeń stwarza: słońca, kwiatów, pomyślności, zdrowia, sił i wytrwałości. Wypełnienia wszystkich marzeń, pomyślnego planu zdarzeń, aby szczęście Ci czuwało, i życzenia te spełniało.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *