Życzenia imieninowe dla kolegi

Każdy człowiek chciałby mieć jak najwięcej znajomych i przyjaciół. Lubimy otaczać się ludźmi, którzy nas rozumieją, spędzają z nami czas i zawsze możemy na nich liczyć bez względu na sytuację, w której aktualnie się znajdujemy.

Jednak posiadanie znajomych czy kolegów to także obowiązki. Na przykład musimy pamiętać o ich urodzinach i imieninach. Warto wszystkie daty zapisywać sobie w kalendarzu. Oszczędzimy sobie wtedy stresu, że zapomnimy o imieninach którejś z koleżanek czy kolegów i narazimy się na niesympatyczne sytuacje. Zapomnienie o imieninach kolegi może być potraktowane jako lekceważenie znajomości. Warto więc mieć wszystko pod kontrolą i w odpowiedni sposób zaplanować wszystko z wyprzedzeniem.

Odpowiednie życzenia imieninowe dla kolegi możemy bez trudu znaleźć w internecie na wielu stronach poświęconym życzeniom. Zastanówmy się jednak zawsze, o czym marzy nasz kolega i dopasujmy do niego odpowiednie życzenia. Na pewno odwdzięczą nam się uśmiechem i pamięcią o naszych świętach.

 

 

Leśny wiatr głośno dmucha, serce szepcze coś do ucha, a me serce nie z kamienia, więc przesyła Ci życzenia.

 

Mało zmartwień i agresji, żadnych stresów i depresji, dużo śmiechu i radości, wiele szczęścia i miłości.

 

Minęło już tyle lat, a my ciągle za pan brat. Pozwól, ze życzenia złoże, pieniędzy, miłości i więcej szczęścia w przyszłości.

 

Miłości po kres i radości do łez, promyków słońca i bukietów róż bez końca. Mnóstwo wrażeń i spełnienia marzeń, wiele szczęścia i trafnych decyzji podjęcia. A w portfelu i na koncie? Same miliony lub chociaż tysiące.

 

Najlepsze życzonka, dużo zdrówka i słonka, humoru dobrego, życia kolorowego i wielkich wrażeń przy spełnianiu marzeń!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *