Życzenia imieninowe dla iwony

Iwona to imię, które pochodzi z języka staroniemieckiego. Jeśli szukamy jego dosłownego znaczenia to znajdziemy, iż imię to oznacza łuk z drzewa cisowego (tj. Iwa). Podobno imię wpływa na charakter i osobowość jego właścicielki czy właściciela. Jakie są więc Iwony. Mają bardzo dwoistą naturę. Z jednej strony są przebojowe i szturmem zjednują sobie ludzi, są uważane za kobiety sukcesu. Z drugiej zaś strony – kiedy idzie coś nie po ich myśli, unikają problemu i chowają się przed otoczeniem. Posiadają dużo znajomych – umieją oczarować ludzi i ich zjednać bardzo szybko. Są jednak również bardzo nieufne i trudno im otworzyć się przed innymi. Może to właśnie dlatego rzadko miewają bardzo bliskich przyjaciół i trudno namówić je na zwierzenia.

Życzenia imieninowe dla Iwony – jakie wybrać? Co zawrzeć w nich, by uszczęśliwić Iwonę? Przede wszystkim życzmy jej spokoju ducha oraz by wszystko szło po jej myśli. Na pewno z takich życzeń imieninowych każda Iwona będzie zadowolona i odwdzięczy nam się pamięcią o naszych imieninach.

 

Najlepsze życzonka, dużo zdrówka i słonka,
humoru dobrego, życia kolorowego
i wielkich wrażeń przy spełnianiu marzeń!
Odwagi i sił, by porywać się na cele i zmiany,
które z pozoru wydają się trudne,
a później wprost wymarzone,
realizacji planów i nowych marzeń
i kolejnych natchnień jak fal,
które pchają statek do przodu.

 

Uśmiechu, pogody ducha i niezliczonej energii
w dniu imienin życzy…


W uroczystym dniu Twoich Imienin życzenia szczęścia, dobrego zdrowia, pomyślności, wielu pogodnych dni oraz spełnienia życiowych planów i marzeń. Spełnienia marzeń oraz każdego dnia wiele szczęścia i radości życzy

 

Bukiet
najwspanialszych życzeń;
uśmiechu i szczęścia,
radości każdego dnia
oraz wszelkiej pomyślności
przesyła

 

Z okazji Twoich Imienin
życzenia szczęścia, radości,
spełnienia wszystkich marzeń,
oraz wiele uśmiechu każdego dnia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *