Życzenia imieninowe dla grafika

Grafik to obecnie bardzo chętnie wybierany zawód wśród młodych ludzi. Można się kształcić w tym kierunku zarówno w szkołach policealnych, na studiach wyższych, jak i kursach. W wielu firmach zatrudniony jest obecnie grafik, bez którego obecnie coraz ciężej się obyć, szczególnie w zakresie marketingu. Odpowiada on za wygląd stron internetowych, przygotowuje różnorodne grafiki na media społecznościowe, katalogi, czy ulotki. Graficy mają ogromnie duże poczucie estetyki i doceniają wszelkie formy artystyczne.

Przygotowując życzenia imieninowe dla grafika, powinniśmy zadbać nie tylko o samą treść, ale i także oprawę graficzną. Dlatego też przygotowując życzenia imieninowe dla grafika przykładowo w imieniu firmy, warto prócz samych życzeń przygotować również jakąś niespodziankę graficzną. Każdy grafik ucieszy się z tego i będzie bardzo zadowolony, że jego pasja została podkreślona. Możemy poprosić innego grafika, by przygotował na przykład karykaturę osoby, która obchodzi imieniny, śmieszny plakat, a może po prostu klasyczną kartę imieninową.

 

Choć spóźnione to życzenia imieninowe, to jakże serdeczne,
miej życie jak najbardziej bajeczne,
miej uśmiech na twarzy i to co sobie tylko zamarzysz,
to i więcej życzy Ci osoba której nie skojarzysz.

 

Codziennie uśmiechu, radości, miłości, niewiele złości, dużo wolnego, późnej starości, udanej imprezki i wspaniałych gości.

 

Siostro, abyś była uśmiechnięta w dniu tak istotnego święta. Abyś mimo biegu lat, zawsze kochała calutki świat. Abyś duchem młoda była i nic sobie z problemów nie robiła.

 

Bądź pomocny dla ludzi,
Bądź miły dla matki.
A szczęście Ci samo zapuka do chatki…

 

Wszystkiego dziś Ci życzę co fajne, szczęśliwe i miłe. Co budzi uśmiech i spokój i cisza napełnia chwile!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *