Życzenia imieninowe dla babci

Istnieje powiedzenie „Bóg nie mógł być wszędzie, więc stworzył babcię”. Każdy, kto ma babcię doskonale wie, jakie to ogromne szczęście. Babcia to ciepła osoba, która kocha i dba o swoje wnuki najbardziej na świecie. Nic więc dziwnego, że w dniu jej imienin chcemy podziękować jej za wszystko, co dla nas zrobiła. Babcie pocieszają, kochają, opiekują się swoimi wnukami, często zapominając o sobie samych. Dlatego w dniu ich święta okażmy im dużo zainteresowania i wyraźmy swoją miłość i przywiązanie do nich.

Życzenia imieninowe dla babci powinny być szczere, ciepłe, pełne miłości i wdzięczności. Podziękujmy naszym babciom za wszystko, co dla nas zrobiły i robią nadal. Babcie bez względu na to, czy ich wnuki są dziećmi, czy dorosłymi osobami zawsze mają dla nich serce i dobre słowo. Kiedy wybierzemy odpowiednie życzenia imieninowe dla babci możemy być pewni, że będzie najszczęśliwszą osobą pod słońcem, a jej wzruszenie nie będzie miało granic. W końcu kto jak kto, ale babcia zasługuje na wszystko, co najlepsze.

 

Babciu miła, dobrotliwa,
bądź wesoła i szczęśliwa,
niech Ci wszystko dobre służy,
żyj spokojnie i bez burzy.
Serdeczne życzenia imieninowe.

 

Na Twoje, Babciu, imieniny
chcę Ci złożyć serdeczne życzenia:byś lat setnych mogła dożyć,
nie wiedząc, co to zmartwienia

 

Niech ten radosny imienin dzień
na zawsze Twe troski odsunie w cień
i niech się śmieje do Ciebie świat
blaskiem szczęśliwych i długich lat!

Wszystkiego najlepszego
z okazji imienin, Babciu.

 

Cóż mam życzyć, Babciu droga, w dniu Twoich imienin? To, co serce czuje – więc zdrowia, pomyślności dzisiaj Ci winszuję. Lecz wiesz, Babciu, te życzenia powtarzam codziennie i trwać będą w moim sercu zawsze i niezmiennie!

 

Kochana Babciu! Jesteś najlepszym lekiem na depresję. Chciałabym, żeby każdy dzień był taki jak dziś – pełen radości, ciepła, pachnącego ciasta i opiekuńczych ramion. Najlepsze życzenia imieninowe.

 

Jakże Ci, Babciu, wyznać mamy, że Cię kochamy? Jak Cię zapewnić o tej miłości? Jak życzyć Tobie w dniu imienin szczęścia promieni? Babuniu, popatrz: to w tych kwiatuszkach są całe nasze serduszka.

 

Babciu, wszystkie najlepszego z okazji imienin. Dużo zdrowia, szczęścia, wysokiej emerytury i pociechy z wnuków 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *