Życzenia imieninowe dla 13 latki

Każdy z nas otrzymywał lub składał życzenia imieninowe. Mając wokół siebie rodzinę, przyjaciół, czy znajomych musimy być przygotowani do składania życzeń nawet kilkadziesiąt razy w roku. Jest to jednak niezwykle przyjemne – kto z nas nie lubi życzyć ważnym dla nas osobom spełnienia wszystkich marzeń? Wiele imion ma jednak kilka różnych dat imienin – warto więc wcześniej dowiedzieć się, kiedy dana osoba je obchodzi. Istnieje niepisany zwyczaj, że imieniny obchodzi się w pierwszy możliwy termin po urodzinach. Nie powinno się świętować imienin przed urodzinami – wiele osób wierzy, że przynosi to pecha.

Pamiętajmy, że życzenia imieninowe to piękny zwyczaj, budzący wiele pozytywnych emocji. Warto składać życzenia imieninowe wszystkim bez względu na wiek. Należy tylko dostosować typ życzeń do wieku osoby, która je obchodzi. Życzenia imieninowe dla 13 latki, życzenia imieninowe dla babci, życzenia imieninowe dla cioci – w zależności od tego, dla kogo je przygotowujemy, powinniśmy przygotować coś innego.

 

Dzisiaj w dzień Twego imienia
Przyjmij mego moc życzenia:
By Ci zawsze się szczęściło,
Zdrowie Cię nie opuściło,
A w kieszeni dużo kasy,
Rok w rok zagraniczne wczasy
I wszystkiego najlepszego
Dla solenizanta drogiego!

 

 

Twoje imię ma dziś święto
miej więc buzię uśmiechniętą
dziś jest czas Twojej radości
zrób imprezę, zaproś gości
bawcie się razem do rana
tańczcie i pijcie szampana
I ja za Twoje zdrowie pije
niech solenizant sto lat nam żyje!

 

Patrzę dziś do kalendarza
a dziś święto się wydarza
święto Twojego imienia
dzień nie do zapomnienia
Cóż mam życzyć dzisiaj Tobie
miej pieniądze, miłość, zdrowie
baw się, tańcz do rana, szalej
i uśmiechaj się wspaniale!

 

W dniu Twoich imienin składam najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, pomyślności i uśmiechu każdego dnia. Oby każda chwila była przepełniona szczęściem i radością, niech smutek jak najrzadziej gości na Twojej twarzy. Wszystkiego najlepszego!

 

Z okazji imienin przesyłam moc życzeń: słodkiego życia i spełnienia marzeń. Żebyś każdego dnia patrzyła na świat przez różowe okulary, nie bała się podejmować wyzwań i z uśmiechem czekała na jutro.

 

Dzisiaj życzę Ci, żebyś przypomniał sobie młodzieńczy optymizm i dziecięce marzenia. Może warto do nich wrócić? Rób wszystko, by być szczęśliwym – wszystkiego dobrego z okazji imienin!

 

Niech imieniny będą dla Ciebie dniem, w którym pozwolisz sobie na relaks, zabawę i odrobinę szaleństwa. Nie myśl o jutrze, śmiej się, spotykaj z przyjaciółmi, baw do białego rana!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *