Życzenia imieninowe barbara

Barbara to imię o rodowodzie greckim. Najprościej mówiąc oznacza: coś, obcego, enigmatycznego, niegreckiego. To oczywiście jeśli mowa o znaczeniu dosłownym tego imienia. Zakłada się, że imię predestynuje również charakter człowieka. Jakie są więc Barbary? To osoby skryte, nieufne, introwertyczne. Bardzo ciężko przychodzi im otwarcie się na drugiego człowieka. Bardzo trudno wybaczają zdrady, kłamstwa.

Barbary są jednak niezwykle uczuciowe, bliscy są dla nich niezwykle ważni. Są jednak przy tym kapryśne i lubią zwracać na siebie uwagę. Są spragnione uczuć, opieki, lubię sprawdzać również czy danej osobie na nich zależy. Jednak kiedy przywiążą się do człowieka, są wierne i dbają o relację. Jeśli masz problem, gdzie można znaleźć życzenia imieninowe barbara warto skorzystać z gotowych propozycji życzeń. Pozwoli to zaoszczędzić czas i uniknąć stresu związanego z samodzielnym ułożeniem życzeń. Imieniny Barbary najczęściej obchodzone są w następujących terminach: 18 kwietnia, 20 lipca, 22 września, 19 listopada, 4 grudnia.

 

Żyj tak, aby każdy kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy. Wypełniaj każdą chwilę tak, aby potem wspominać ją z radością. Czerp energię ze słońca, z kapiącego deszczu i uśmiechu innych. Szukaj w sobie siły, entuzjazmu i namiętności. Żyj najpiękniej, jak umiesz…

 

W dniu imienin dużo szczęścia, radości, uśmiechu, mnóstwo wiary, wytrwałości, siły, samych przyjemnych i spokojnych dni życzy…

 

Niech Ci słonko ciepło gra, niech Twój uśmiech długo trwa, nie trać swej wesołej minki, bo dziś są Twoje imieninki!

 

Niech życie Twe płynie Bez goryczy , smutku, Najskrytsze marzenia Niech dojdą do skutku. Całe długie życie Radość niech przeplata I szczęścia nić złota Wije się przez lata.

 

W dniu imienin przyjmij proszę, szczerych życzeń pełne kosze W dobrym banku – sum bajecznych dzieci zdrowych, ślicznych, grzecznych. A urody – wciąż w rozkwicie… Niech w miłości płynie życie!

 

W dniu Twych imienin, moja kochana, życzę Ci pięknych chwil już od rana, lekkich wieczorów i gorących nocy, niech nigdy blasku nie tracą Twe oczy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *