Życzenia imieninowe dla syna

Dzieci pozostają dziećmi dla swoich rodziców bez względu na swój wiek. Nawet jeśli są już dorosłe, rodzice pragną dbać o swoje dzieci i wspierać je na każdym kroku. Każdy rodzic bez względu na wszystko pragnie dla swojego dziecka jak najlepiej. Wiadomo, że w każde święto, zarówno urodziny, jak i imieniny rodzice życzą swojemu dziecku wszystkiego najlepszego. Jednak warto wtedy szczególnie przyłożyć wagę do tego, co mówimy, piszemy. Czego można życzyć synowi na imieniny? Wydaje się to banalne pytanie i wręcz pozbawione sensu. Zdrowia, szczęścia, pomyślności we wszystkich sprawach, w których działa i są dla niego ważne.

Życzenia imieninowe dla syna – Jakie wybrać? Gdzie szukać inspiracji? Bez względu na to, czego życzymy naszemu dziecku, warto skorzystać z propozycji życzeń dostępnych w internecie. Znajdziemy tam szereg życzeń – wesołych, śmiesznych i poważnych. Pamiętajmy, że szczere życzenia imieninowe sprawią ogromną radość bez względu na to, czy nas syn jest dorosły, czy nadal jest dzieckiem.

 

Syneczku, by się spełniły Twoje życzenia, by się ziściły Twoje marzenia, by uśmiech często gościł na Twej twarzy, byś zdobył to, o czym marzysz. Wszystko, co chciałabyś, by się zdarzyło, wszystko, czego pragniesz, by twoim było. Z okazji imienin życzy…

 

Synusiu, nie chodź różnymi drogami, ale zawsze swoją drogą. Czarę szczęścia wciąż dziel z nami, a cierpienia oddaj wrogom. Unikaj fałszu, nie znaj zazdrości. Nie kochaj tego, kto nie wart miłości. Nikomu serca nie oddaj w ofierze – z wyjątkiem tego, kto kocha Cię szczerze. Przyjmij te życzenia imieninowe od kochających rodziców.

 

 

Drogi Synku, nie pogardzaj ubogimi, choć jesteś bogaty, bo nie czynią nas wielkimi klejnoty i szaty. Nie zabieraj tego, co cudze, szanuj wszystkie stany, poznaj w innym brata swego, a będziesz kochany. Najlepsze życzenia na imieniny.

 

Radości, miłości, przyjemności, małych odległości, przydatnych umiejętności, skuteczności, wydajności, wszelkiej pomyślności – w dniu imienin synowi życzy…

 

Pragnę Ci życzyć, Synku, z okazji Twoich imienin jak najmniej w życiu trosk, przychylności losu, sprzyjających gwiazd, radości z najmniejszych przyjemności oraz umiejętności dostrzegania w życiu największych wartości!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *