Podziękowania za życzenia imieninowe

Imieniny to szczególny dzień w roku, wie o tym już nawet małe dziecko. Wtedy to celebrujemy dzień świętego lub błogosławionego, po którym imię nosimy. Nie wszędzie jednak zwyczaj ten jest popularny. Chociaż istnieje zazwyczaj kilka dat jednych imienin to panuje niepisana zasada, że imieniny należy świętować w pierwszą możliwą datę występującą po urodzinach. Istnieje również przesąd, że świętowanie imienin przed urodzinami przynosi pecha.

Każdy z nas lubi otrzymywać życzenia imieninowe. Świadczy to o tym, że nasza rodzina, znajomi czy przyjaciele pamiętają o nas, o naszym święcie. Cieszymy się, że nasi bliscy życzą nam jak najlepiej i kibicują w osiąganiu sukcesów. Imieniny bez życzeń, pozytywnej energii byłyby kolejnym zwykłym dniem nie do odróżnienia od pozostałych. Podziękowania za życzenia imieninowe są znakomitą okazją do pokazania swojej radości. Nasi bliscy na pewno poczują się docenieni, a my możemy być pewni, że na pewno nie zapomną o naszych kolejnych imieninach czy urodzinach.

 

Twoje życzenia ucieszyły mnie ogromnie, bo tak jak jedzenie bez soli jest mdłe, tak solą dnia imienin jest pamięć znajomych, rodziny i przyjaciół. A solą życia są wartościowe osoby, które w nim goszczą. Uważam Cię za jedną z takich osób. Dziękuję!

 

Przyznam, że bez życzeń dzień imienin byłby tylko kolejną kartką w kalendarzu. To one zmieniają go w święto, które pamięta się przez cały rok. Dziękuje za Twój wkład w tę chwilę i za te serdeczne słowa. Bardzo doceniam fakt, że o mnie pamiętasz nie tylko dziś, ale i w innych ważnych dla mnie momentach.

 

Dziękuję za pamięć i tak szczere życzenia. Mam nadzieję, że teraz wszystkie moje marzenia spełnią się w mgnieniu oka.

 

Dzięki wszystkim za życzenia. Jesteście fantastyczną ekipą! Naprawdę, mam uśmiech od ucha do ucha, jak to wszystko czytam i wyściskam każdego osobiście przy najbliższej okazji.

 

Dziękuję bardzo za życzenia zdrowia – bo ono jest potrzebne, pieniędzy – bo bez nich się nie da żyć, słońca – bo daje radość i za każde miłe, i ciepłe słowo!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *